1479746452_4d_collagen_-_vlailni_serum_web_1.jpg
 • 1479746452_4d_collagen_-_vlailni_serum_web_1.jpg
 • 1479746453_4d_collagen_-_vlailni_serum_web_2.jpg

Hydratační pleťové sérum s kolagenem a peptidy COLLAGEN 4D

30 ml

Chcete-li vaši pleť rozjasnit, povzbudit a výrazně zásobit živinami, potom vám doporučujeme do vaši každodenní péče o pleť zařadit pleťové sérum. A důvod? Sérum má velmi jemnou konzistenci a až 7x vyšší koncentraci aktivních látek. Díky lehké textuře, mají možnost aktivní látky pronikat hlouběji do tkáně pokožky a mimořádně vyšší koncentrace živin umožňuje větší intenzitu působení. Doporučujeme vám pro maximální účinky a působivý výsledek kombinaci  obou produktů, tedy séra a pleťového krému.

Hydratační pleťové sérum COLLAGEN 4D redukuje vrásky, viditelně zlepšuje tonus pleti a díky obsahu mořského kolagenu a peptidů aktivně podporuje syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Vitamín E působí jako aktivní antioxidant a chrání buněčné membrány před poškozením, působení volných radikálů a oxidačním stresem. V kosmetice působí tzv. anti-age účinkem, což znamená zpomalení procesů stránutí pleti.

s DPH:  550 Kč
bez DPH:  455 Kč

Kód
3831070652489
Dostupnost
Skladem

  • NEOBSAHUJE paraben & parafín
  • S OBSAHEM bioaktivních peptidů & mořského kolagenu & vitamínu E
  • Pro péči o pleť 30+
 • Sérum aplikujte na dokonale vyčištěnou a tonizovanou pleť. Doporučujeme vám kombinovat pleťové sérum v závislosti na typu pleti s pleťovým krémem.

 • Mořský kolagen, patentované mikrokuličky mořského kolagenu se schopností pronikat hluboko do vrstve kůže. Mořský kolagen je schopen zvětšít svůj objem až 10.násobkem, čímž dochází k vyplnění hlubokých vrásek.

  Bioaktivní peptidy, v důsledku značného pokroku moderní kosmetologie, která stále více usiluje o zlepšení nebo stimulaci fyziologických, přirozených procesů v kůži. Buňky jsou díky obsahu těchto peptidů povzbuzeny, dochází k jejich rychlejšímu dělení. Výrazně se zlepší syntéza kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a dochází tak ke zpomalení chronologického - foto, stárnutí pokožky. Účinek omlazení je všetranných, dochází k viditelnému zpevnění, vyhlazení reliéfu pokožky a intenzivní koreci vrásek.

  Vitamín E, zabraňuje stárnutí kůže. Má antioxidační účinky, regeneruje, pečuje o dehydratovanou kůži.

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

MA3 FB3
 MA3GENIX, péče o pleť 40+ 
 Anti-age, vyhlazení vrásek a regenerace ochablých kontur pleti.
WT AFRODITA
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej 
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek