1479754075_4d-collagen-maska-390x730.jpg
  • 1479754075_4d-collagen-maska-390x730.jpg

Noční maska s kolagenem a peptidy COLLAGEN 4D

2 x 6ml

Pokládáte si otázku proč použivat pleťovou masku? Pleťová maska je malý zázrak, který během několika minut dokáže doslova zázraky. Důležitý je správný výběr a načasování použití masky. Masku sice můžete teoreticky použít kdykoliv, ale když ji aplikujete ve správný čas, efekt se ještě znásobí.

Víte, že pleť v noci regenerauje až 7x rychleji? Doporučujeme používat produkty, které jsou určeny pro své složení a efektivní působení právě během spánku. Pleťová maska COLLAGEN 4D poskytuje během spánku dokonalý regenerační proces s efektem vypnutí a omlazení pleti.


V kombinaci působení bioaktivních peptidů a mořského kolagenu dochází k vyplnění a redukci vrásek. Pleť je omlazená a viditelně jemná.

s DPH:  70 Kč
bez DPH:  58 Kč

Kód
3831070652472
Dostupnost
Skladem

    • NEOBSAHUJE paraben & parafín
    • S OBSAHEM bio-aktivních peptidů & mořského kolagenu

    Afrodita TIP! Při výběru masky se zaměřte na aktuální potřeby pleti. S výběrem vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.

  • Mořský kolagen, patentované mikrokuličky mořského kolagenu se schopností pronikat hluboko do vrstve kůže. Mořský kolagen je schopen zvětšít svůj objem až 10.násobkem, čímž dochází k vyplnění hlubokých vrásek.

    Bioaktivní peptidy, v důsledku značného pokroku moderní kosmetologie, která stále více usiluje o zlepšení nebo stimulaci fyziologických, přirozených procesů v kůži. Buňky jsou díky obsahu těchto peptidů povzbuzeny, dochází k jejich rychlejšímu dělení. Výrazně se zlepší syntéza kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a dochází tak ke zpomalení chronologického - foto, stárnutí pokožky. Účinek omlazení je všetranných, dochází k viditelnému zpevnění, vyhlazení reliéfu pokožky a intenzivní koreci vrásek.

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

MA3 FB3
 MA3GENIX, péče o pleť 40+ 
 Anti-age, vyhlazení vrásek a regenerace ochablých kontur pleti.
WT AFRODITA
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej 
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek