Denní pleťový krém PURE OXYGEN - Kozmetika Afrodita

domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 2000,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1616946488_1436-pure-oxygen-moisturing-cream-normal-posudica-450x520-0-2-450x520.jpg
 • 1616946488_1436-pure-oxygen-moisturing-cream-normal-posudica-450x520-0-2-450x520.jpg

Denní pleťový krém PURE OXYGEN

50 ml

Zvyšuje aktivitu kožních buněk

Hydratační, osvěžující krém na bázi okysličení pleti, který působí na obnově pokožce na buněčné úrovni a působí zevnitř, ven! Biologicky aktivní technologie Fiflow BB61 zásobuje kožní buňky kyslíkem a současně podporuje detoxikaci tkáně, okamžitě napomáhá povzbuzovat metabolickou aktivitu tkáně.  Jedinečná kombinace aktivních látek pro zlepšení celkové funkce a struktury pokožky. Pleti se navrací zdravý a rozzářený vzhled. Pleť se stává pevnější a pružnější, krém zpomaluje proces stárnutí pleti.

VHODNÝ PRO: všechny typy pleti, ošetření krku i dekoltu, a to zejména pro neaktivní, unavenou pleť, zatíženou stresovými faktory, nečistotou prostředí, kouřením. Je vhodný pro pleť podléhající předčasnému stárnutí v důsledku vnějších faktorů a nebo genetických příčin.  

 

492 Kč
s DPH:  595 Kč

Kód
3830001292664
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • nekomedogenní *
  • pro všechny typy pleti
  • zvýšení aktivity, kožních buněk
  • fiflow BB61 & výtažek hrášku
  • BEZ obsahu PARABENU & PARAFÍNU 

  * Co je NEKOMEDOGENNÍ? Produkty s tímto označením, prokazatelně neucpávají póry, z čehož následně nedochází ke vzniku komedonu tzv. černých teček.  Jedná se o produkty s velmi lehkou texturou. 

 • FIFLOW BB61, která zvyšuje okysličení, kožních buněk. Váže kyslík ze vzduchu, kyslík se tak šíří v dermis vrstvách a pak je vyšším tlakem přepravován do hlubších míst buňky a působí tak velmi účinně zevnitř. FIFLOW BB61 stimuluje mikrocirkulaci a tím dochází k dvojímu okysličení kožních buněk, jelikož kyslík se dostává do krve a následně je roznášen po organismu. Po uvolnění kyslíku , FIFLOW BB61, na sebe váže oxid uhličitý, čimž dochází k detoxikaci kůže.  Kromě toho působí ve 3D struktuře, což viditelně napomáhá k vypnutí vrásek a omlazení pleti. 

  VÝTAŽEK HRÁŠKU, je bohatým zdrojem polypetidů, které mají vliv na produkci kolagenu typu I, III a V. Chrání pokožku před poškozením, proti působení volných radikálů, které mají vliv na předčasné stárnutí pokožky. Stimuluje fyziologické procesy v kůži, čímž zvyšuje přirozenou rovnováhu v pleti. 

 • Krém aplikujte každé ráno (v případě potřeby v průběhu dne). Aplikujte na dokonale vyčištěnou a tonizovanou pokožku obličeje, krku a dekoltu s konečky prstů jemně vetřete. V případě potřeby (v případě, že máte spíše mastnou pleť se sklonem k tvorbě nečistot) používejte i pro noční péči. Pro suchou až normální pleť, před aplikací krému, použijte Vita Derm Anti-stress sérum nebo Vita Derma multi-aktivní anti-aging fluid, případně Gold 24 Ka Luxusní anti-aging elixír . Výběr séra, nebo elixíru přizpůsobte věku a typu pleti. 

 • Pro dosažení optimálních výsledku s ještě intenzivnějším efektem, kombinujte s AMPULKAMI PURE OXYGEN nebo AKTIVÁTOREM OKYSLIČENÍ.

 • Krém je určen pro konečnou péči v rámci každého ošetření obličeje, krku a dekoltu a zejména pro konečnou péči v souvislosti s terapií čistého kyslíku / PURE OXYGEN. 

Kontakt

AFRODITA COSMETICS
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Gsm: +420 606 109 209
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@afroditacosmetics.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty