domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1500,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1469698268_depilacni_pasky.jpg
 • 1469698268_depilacni_pasky.jpg

DEPILAČNÍ VOSKOVÉ PÁSKY + GEL PO DEPILACI

20 ks Depilační pásku + 20ml Gel po depilaci 3v1

Depilační pásky s voskem, obohaceným o vitamín E a arganový olej, jsou určeny pro snadné, rychle a především velmi účinné odstranění nežádoucích chloupků. Díky vosku, dochází k odstranění chloupků i s kořínky, čímž dosáhnete krásně hladké pokožky a po dobu 4 týndů. Při pravidelném použivání, budou chloupky ubírat na své intenzitě růstu a budou mnohem jemnější. 

203 Kč
s DPH:  245 Kč

Kód
3831070651932
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • NEOBSAHUJE parafín & silikon
  • dlouhotrvající efekt
  • DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
  • RYCHLÉ & EFEKTIVNÍ & JEDNODUCHÉ POUŽITÍ 
 • Vhodné pro použití na nohy, ramena a v případě, že pleť není příliš citlivá, lze použít i na obličej. Dále pak pásky můžete použít na oblasti třísel a podpaží. Nepoužívejte pásky v okolí očí v případě křečových žil, na mateřská znaménka, jizvy a nebo jinak narušenou,sluncem popálenou či  jinak podrážděnou pokožku. Rovněž nedoporučujeme používat pásky v tém případě, byla-li v minulosti zjištěna reakce a depilační pryskyřici. Výrobek není vhodný pro starší osoby a diabetiky. 

  Před použitím depilačních pásku, dobře osušte. 

  1. Zahřejte voskový pásek mezi rukama po dobu několika sekund a pak odlepte navzájem od sebe. Jeden proužek umístněte na partie depilace. 
  2. Následně pásek dobře přitlačte na pokožku a stláčejte ve směru růstu chloupků. Následně, trhavým a rychlým pohybem pásek strhněte v opačném směr růstu chloupků. 

  Zbytky pryskyřice odstraníte tělovým olejem. 

 • Po depilaci doporučujeme aplikovat Gel po depilaci 3v1, který pokožku zklidní. Působí mírně antibakteriálně, pomáhá regenerovat a snižuje výskyt nepříjemných červných skvrn a jiného kožního podráždění po depilaci za pomocí voskových pásků.

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty