domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1700,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1448979322_night.jpg
 • 1448979322_night.jpg

Noční pleťový krém PURE OXYGEN

50 ml

Revitalizace kožních buněk 

Výživný a regenerační krém KYSLÍKOVÉ TERAPIE, revitalizuje kožní buňky, během vašeho spánku! Díky FIFLOW BB61, revoluční systém vázání a propouštění z atmosférického kyslíku, zvyšuje okysličení pokožky a tím zintenzivňuje vznik nových, zdravých kožních buněk a stimuluje funkce již existujících. Výsledkem působení krému, je zářivá pleť, která vyzařuje mladistvým a svěžím vzhledem. Krém navíc zlepšuje funkci tkání na buněčné úrovni! Pleť se stává pevnější a pružnější, krém zpomaluje proces stárnutí pleti a dodává ji zdravý a rozzářený vzhled. 

VHODNÝ PRO: všechny typy pleti, ošetření krku i dekoltu, a to zejména pro neaktivní, unavenou pleť, zatíženou stresovými faktory, nečistotou prostředí, kouřením. Je vhodný pro pleť podléhající předčasnému stárnutí v důsledku vnějších faktorů a nebo genetických příčin.  

492 Kč
s DPH:  595 Kč

Kód
3830001292671
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • nekomedogenní *
  • pro všechny typy pleti
  • zvýšení aktivity, kožních buněk
  • fiflow BB61 & vitamín A
  • BEZ obsahu PARABENU & PARAFÍNU 

  * Co je NEKOMEDOGENNÍ? Produkty s tímto označením, prokazatelně neucpávají póry, z čehož následně nedochází ke vzniku komedonu tzv. černých teček.  Jedná se o produkty s velmi lehkou texturou. 

 • FIFLOW BB61, která zvyšuje okysličení, kožních buněk. Váže kyslík ze vzduchu, kyslík se tak šíří v dermis vrstvách a pak je vyšším tlakem přepravován do hlubších míst buňky a působí tak velmi účinně zevnitř. FIFLOW BB61 stimuluje mikrocirkulaci a tím dochází k dvojímu okysličení kožních buněk, jelikož kyslík se dostává do krve a následně je roznášen po organismu. Po uvolnění kyslíku , FIFLOW BB61, na sebe váže oxid uhličitý, čimž dochází k detoxikaci kůže. Kromě toho působí ve 3D struktuře, což viditelně napomáhá k vypnutí vrásek a omlazení pleti.

  Vitamín A, podporuje mezibuněčnou výměnu, podporuje metabolismus a regeneracni kožních buněk. 

 • Krém naneste každý večer na důkladně očištěnou a tonizovanou pokožku, obličeje, krku a dekoltu a konečny prstů jemně vmasírujte. V případě že máte extrémně suchou pleť, použivejte i jako denní péči.

 • Pro dosažení optimálních výsledku s ještě intenzivnějším efektem, kombinujte s AMPULKAMI PURE OXYGEN nebo AKTIVÁTOREM OKYSLIČENÍ.

 • Krém je určen pro konečnou péči v rámci každého ošetření obličeje, krku a dekoltu a zejména pro konečnou péči v souvislosti s terapií čistého kyslíku / PURE OXYGEN.

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty