domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1700,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1478593513_afrodita_spc4d_web.jpg
 • 1478593513_afrodita_spc4d_web.jpg
 • 1478593586_4dcollagen_suchaplet_eshop2.jpg

Pleťový krém s kolagenem pro suchou pleť 4D

50 ml 

NOVÁ řada produktů COLLAGEN 4D poskytuje 4 dimenze "4D" v péči o pleť s dokonalým, liftingovým účinkem. Díky obsahu mořského kolagenu a složky Matrixyl®, získá pleť potřebnou hydrataci a regeneraci, společně s vylepšením tonusu pleti. 

Krém stimuluje přirozené procesy hydratace a pleti a redukuje vrásky. Síla biologicky aktivních peptidů zvyšuje syntézu kolagenu a redukuje vrásky. Mokřádkový olej, pleti zabezpečuje dokonalou výživu a hydrataci pleti. Olej má vyjímečné antioxidační účinky a podobně jako jojobový olej posiluje odolnost pleti. Jeho výživný a hydratační účinek je však mnohem vyšší. Lépe se vstřebává a pro pokožku je efektivněji využitelný. 

4D EFEKT

 • 1D okamžitý lift efekt
 • 2D obnova pružnosti tkáně
 • 3D obnova pevnosti tkáně
 • 4D dlouhodobá podpora syntézy kolagenu.

Látka Matrixyl® je jednou z posledních látek biotechnologie. Matrixyl® obsahuje peptidy a dokáže synergicky působit společně s bílkovinou rybího kolagenu. Jedná se o jednu z nejdražších ingrediencí v kosmetických přípravcích, která se podílí na mikrocirkulaci, aktivním vyplnění a redukci vrásek.  

471 Kč
s DPH:  570 Kč

Kód
3831070652434
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • NEOBSAHUJE paraben  
  • S obsahem bio-aktivních peptidů & mořského kolagenu & mokřádkového oleje
  • Pro péči o pleť & krk & dekolt 
 • Mořský kolagen, patentované mikrokuličky mořského kolagenu se schopností pronikat hluboko do vrstve kůže. Mořský kolagen je schopen zvětšít svůj objem až 10.násobkem, čímž dochází k vyplnění hlubokých vrásek. 

  Bioaktivní peptidy, v důsledku značného pokroku moderní kosmetologie, která stále více usiluje o zlepšení nebo stimulaci fyziologických, přirozených procesů v kůži. Buňky jsou díky obsahu těchto peptidů povzbuzeny, dochází k jejich rychlejšímu dělení. Výrazně se zlepší syntéza kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a dochází tak ke zpomalení chronologického - foto, stárnutí pokožky. Účinek omlazení je všetranných, dochází k viditelnému zpevnění, vyhlazení reliéfu pokožky a intenzivní koreci vrásek.

  Mokřádkový olej se získává extrakcí ze semínek. Jedná se o nejstabilnější rostlinný olej vůbec, výborně se vstřebává a má výjimečné antioxidační účinky. Pleť přirozeně vyživuje, hydratuje a chrání ji před vnějšími vlivy. Podobně jako jojobový olej posiluje odolnost pleti, jeho výživný a hydratační účinek je však mnohem vyšší. Mastné kyseliny jsou v mokřadkovém oleji spojené méně silnými vazbami, proto se lépe vstřebává a je pokožkou efektivněji využitelný.

 • Krém aplikujte každé ráno a večer na dobře vyčištěnou a tonizovanou pleť. V případě extrémně suché pleti, doporučujeme krém kombinovat s pleťovým sérem COLLAGEN 4D.

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty