ZKLIDŇUJÍCÍ KRÉM PRO SUCHOU PLEŤ NEURO SENSITIV

50 ml / Expirace 04/2020

Problematika přecitlivělosti pleti a náchylnosti k alergiím, atopickému ekzému, je stále větší problematikou pro řadu z nás. Afrodita Cosmetics vyvinula zcela novou, unikátní řadu produktů NEURO SENSITIVE, která  přímo zaměřuje na samotný zdroj a příčnu citlivosti pleti.

Zklidňující krém řady NEURO SENSITIVE, díky obsahu biomimetických pentapeptidů a avokádového oleje, pleť výrazně zklidňuje a dodává pleti vyšší práh tolerance při stresových faktorech, snižuje hyperaktivitu senzorických vláken, které mají za následek, přecitlivělé reakce pleti. Krém při pravidelném používání, zmírňuje podráždění a snižuje citlivost pokožky


*IN VIVO studie 31. Dobrovolníků, při každodenní používání a aplikaci minimálně 1x denně

Inovativní řada Neuro-Sensitive, tlačí hranici kosmetologie a péči o pleť vpřed. Jedná s o novou generaci tzv. neurokosmetiky, která ovlivňuje neurologický sytém pokožky a zklidňuje pokožku zevnitř ven. To nejen viditelně zlepšuje vzhled pleti, ale také se zaměřuje na jejich příčiny. Kromě okamžité úlevy, zlepšuje také celkovou toleranci pokožky a minimalizuje její budoucí reakce na stresové faktory, které zapřičiňují vznik "nežádoucíh" reakcí. 

566 Kč

Kód: 3831070654438

  • pro péči o suchou pleť & velmi citlivou pleť
  • vhodný pro alergickou pleť & atopickou pleť
  • hypoalegenní proudkt
  • dermatologicky testován
  • 0% ALKOHOLU & BARVIV & SILIKONU & PARFEMACE
Dostupnost
Skladem