domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1500,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1456755482_maska_gold_afrodita.jpg
 • 1452163555_maskazlata1.jpg
 • 1456755482_maska_gold_afrodita.jpg

Pleťová maska s ryzím zlatem GOLD 24Ka

150 ml

Maska je určena pro unavenou pleť bez tonusu. Kombinace obsahu čistého zlata a isoflavonů napomáhají podporovat regeneraci především suché pleti. Před použitím masky doporučujeme aplikovat na pleť ampulky GOLD 24Ka, které aktivně napomáhají posílit ochrannou funkci kůže a zvyšují účinek. Pleť získá vitalitu a pružnost. Je krásně rvitalizovaná a zanechává pleť s krásným tonusem.


Kód
3830001295157
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • Regenerace & anti-wrinkle & omlazení pleti
 • ČÁSTEČKY ZLATA v nejryzejší formě 24Ka, díky jeho obsahu dochází k omlazení pleti, vyhlazení vrásek. Po aplikaci dochází k aktivaci elektronů v buňkách pokožky, které jsou podporovány k obnově buněk.

  SOJOVÝ ISOFLAVON ( Geinstein) reguluje hladinu estrogenu a je nejideálnějším a velmi perspektivním produktem pro regeneraci pleti. Působí proti ztenčení pleti, ztrátě elasticity a tvorbě vrásek.

  MOKŘÁDKOVÝ OLEJ (Meadowfoam olej) je zdrojem přírodních triglyceridů a je velmi bohatý na mastné kyseliny, což má příznivý vliv pro suchou pokožku. Má výjimečné antioxidační vlastnosti, pokožku vyživuje, chrání a intenzivně hydratuje.

  KAKOVÉ MÁSLO, je bohaté na živiny, vitamín E a antioxidanty, které potlačují volné radikály a chrání pokožku před předčasným stárnutím . Máslo zabraňuje ztrátě vlhkosti v pleti, dopřává ji zlepšení pružnosti a navrací jemnost. Posiluje obranyschopnost a regeneraci kůže. Snižuje příznaky suché a popraskané kůže, má vliv na vyhlazování vrásek a látky obsažené v kakaovém másle rovněž ochraňují pleť před slunečním zářením.

  BAMBUCKÉ MÁSLO, je exotickou přísadou s mimořádně bohatými schopnostmi působení protizánětlivě, hydratačně a regeneračně. Působí jako antioxidant. Je bohaté na mastné kyseliny a vitamíny.

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty