domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1500,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1448896321_5.jpg
 • 1448896321_5.jpg

WELLNESS ALGINÁTOVÁ PLEŤOVÁ MASKA PRO SUCHOU PLEŤ slupovací hrozno

150 g

Původní cena vč. DPH 910,- Kč

Alginátová maska slupovací - PEEL OFF HROZNOVÁ , urychluje regeneraci buněk. Působí zklidňujícím účinkem na citlivou a podrážděnou pleť, hydratuje. Působením masky dochází ke zrychlení cirkulace krve a uvolňování energie unavené pleti, čímž dochází k zlepšení tonusu. Po sloupnutí masky a jejím působení cca. 20 minut, pleť získává krásný zdraví a svěží vzhled. Maska má rovněž lifitingový účinek, redukuje jemné linie vrásek a ty hlubší výrazně redukuje. 

AFRODITA TIP : Chcete-li prodloužit liftingový efekt po ošetření, aplikujte PO sloupnutí masky ANTI-AGE Multiaktivní fluid. Pro výrazný liftingový účinek aplikujte ANTI-AGE Multiaktivní fluid, PŘED maskou. 

 


Kód
3830001292299
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • Anti-aging efekt
  • Pro normální a suchou pleť
 • KŘEMELINA, jedná se o minerální složku, které obsahuje záporný elektron. Tyto záporně nabité minerální ionty, jsou přitahovány k bakteriím, volným radikálům a jiným odpadním složkám, které jsou kladně nabity. Křemelina dále dodává pleti minerály (Ca, Mg, J, K, Zn, atd.) Čistí do hloubky, stimuluje krevní oběh a revitalizuje pleť.

  BÍLÁ HLÍNA + ČERVENÁ HLÍNA, neboli jíl, čistí a detoxikuje pokožku. Je to přirozený pohlcovač (působí jako houba, odstraňuje nečistoty, toxiny, prach, oleje, odumřelé buňky),stimuluje krevní oběh a snižuje otoky kůže. Kůži mineralizuje, stimuluje regeneraci buněk a udržuje ji mladý a svěží vzhled.

  VÝTAŽEK Z HROZNOVÝCH JADER, je bohatým zdrojem s vysokou koncentrací vitamínů, nenasycených mastných kyselin, které stimulují přirozené funkce pokožky a působí jako antioxidanty. Antioxidanty neutralizují volné radikály. Hroznový olej se rychle vstřebává, hydratuje a vyživuje zároveň. Je vhodný pro všechny typy pleti a zejména pak pros pleť vyzrálejší a suchou.

 • PRŮBĚH OŠETŘENÍ

  Důkladně očistíme pleť, krk i dekolt (za pomocí produktů Afrodita Cosmetics - PROFI péče), a to pleťové mléko, podle potřeby peeling, pěnu a závěrem pleťové tonikum.

  Zajistíme vlasy (pomocí kosmetické čelenky) Masku lze aplikovat rovněž na oči (zavřené), aby byla poskytnuta péče citlivé pleti kolem očí. V případě, že by zákaznik měl problém s aplikací masky na oči, je možno použít vlhčené tampónky.  U masky Peel off Hroznové lze před její aplikací ošetřit pokožku přípravkem Vita Derma Multiaktivním anti-Age Fluid a kolem očí Vita Derma Sérum na oční okolí. Pro ještě výraznější efekt, vhodné pro zralou pleť.

  30 g (přibližně: dvě vrchovaté lžíce) prášku vložíme do nádobky a zalijeme asi 90 ml pleťové vody bez alkoholu (Clean Up Camomile, CMF nebo Vitamín A). Mícháme až do získání husté, stejnorodé hmoty (mícháme asi 1 minutu). 

  Ihned, jakmile máme masku rozmíchanou,  začneme s aplikací masky na tvář, případně krk a dekolt (záleží na rozpočtu). Maska relativně rychle tuhne. K nanášení použijeme štěteček nebo lopatku.

  Optimální doba působení je 20 minut. Poté masku naráz vcelku odstraníme, sloupneme. Doporučujeme masku pro snadjěší odstranění aplikovat s silnější vrstvě. 

   Ošetření zakončíme masáží, při které nanášíme výživný nebo hydratační krém, nebo zvolíme výrobek dle typu pleti, případně dle požadovaného efektu (regenerace, hydratace, omlazení, atd.) 

   

   

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty

Přihlásit se k odběru e-novinek