domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1500,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1448890527_5.jpg
 • 1448890527_5.jpg

KROK 1 Aktivátor kůže

250 ml

Výrobek je určen k péči o pomalu reagující, neaktivní a atrofovanou pokožku. Doporučujeme jej při anticelulitidních postupech (jako startující péči), omlazování pleti a při anti-age metodách. K dosahování optimálních výsledků při všech procedurách péče o tělo (vynikající podklad při masážích, tělových maskách...) Vynikající základ u některých strojních zařízení (ionoforéza).

Všestranný gel aktivuje procesy, které jsou nutné pro činnost a příjemný vzhled pokožky. Zvyšuje prokrvení pleti a její okysličenost (stimuluje aktivitu buněčné respirace, což vede ke zvýšené absorpci kyslíku v buňkách pleti) a s tím spjaté
metabolické výměny (živiny, odpadní látky), stimuluje regeneraci kůže. Aktivační gel představuje odstranění blokády v těle. Umužňuje snazší penetraci aktivních složek z přípravku, které se používají následně. Přitom znásobuje jejich působení.


Kód
3830001296006
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • Zlepšení prokrvení pokožky a její okysličení
  • Stimuluje regeneraci kůže
 • VÝTAŽEK ROZMARÝNU (stimuluje prokrvení pokožky).

  VÝTAŽEK ŽENŠENU - neboli koření života, zlepšuje elasticitu a pevnost pleti, 

  DIVOKÝ KAŠTAN, podporuje krevní oběh a posiluje buněčná vlákna, působí protizánětlivě zmenšuje křehkost kapilárních stěn, tonizuje zesláblé žilní systémy.

  VÝTAŽEK LISTNATCE OSTNITÉHO, posiluje stěny kapilár, má silný drenážní účinek. podporuje krevní oběh, zlepšuje celkový pocit a vitalitu v oraganismu.

  VÝTAŽEK BŘÍZY, stimuluje vylučování toxinů.

 • Produkt je určen pouze k zevnímu použití, nesmí přijít do styku se sliznicí. Výrobek nenanášejte na citlivou nebo poškozenou pleť. Výrobek nesmějí používat chroničtí pacienti, osoby s venózní insuficiencí, těhotné a kojící ženy. Nepoužíváme při kavitaci.UPOZORNĚNÍ na reakci pokožky: po nanesení aktivátoru (přibl.5 minut) pociťujete teplo a svědění, vyskytuje se dočasná hyperémie. Výskyt a intenzita možných reakcí závísí na citlivosti a rozpoložení jednotlivce. Hyperémie těla je běžná a nutná odezva těla na dosahování výsledků při pokračování procedury. NEJDE O ALERGII, je to pouze příznak působení kosmetického výrobku.

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty