MENU
1479747114_4d_collagen_-_oesna_krema_web_1.jpg
 • 1479747114_4d_collagen_-_oesna_krema_web_1.jpg
 • 1479747114_4d_collagen_-_oesna_krema_web_2.jpg

Oční krém s kolagenem a peptidy COLLAGEN 4D

15 ml

K pohledu bez známek únavy, oteklých víček a hlubokých rýh nestačí pouze zdravý životní styl,ale také cílená, každodenní péče.

Oční krém Collagen 4D s obsahem mořského kolagenu & bioaktivních peptidů a šipkového oleje, dokonale pečuje o velmi jemnou a citlvou pleť očního okolí. Složení krému, a to zejména peptidy s mořským kolagenem dokonale pleť regenerují. Obsažené peptidy, které jsou biologického charakteru, což znamená že se jedná o tzv. vlastní bílkovinu, se starají o regenerační procesy v kožní tkáni a v kombinaci s mořským kolagenem tak dochází i k redukci vrásek. Buňky jsou díky obsahu těchto peptidů povzbuzeny, dochází k jejich rychlejšímu dělení. Výrazně se zlepší syntéza kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Tento oční krém je velmi vhodný i pro citlivou pleť, právě díky jeho složení, jelikož bioaktivní peptidy posilují strukturu pleti a nenarušují její povrch.

s DPH:  550 Kč
bez DPH:  455 Kč

Kód
3831070652458
Dostupnost
Skladem

  • NEOBSAHUJE paraben & parafín
  • S OBSAHEM bioaktivních peptidů & mořského kolagenu & šípkového oleje 
  • Určen pro každodenní péči o pleť nad 35 let
 • Mořský kolagen, patentované mikrokuličky mořského kolagenu se schopností pronikat hluboko do vrstve kůže. Mořský kolagen je schopen zvětšít svůj objem až 10.násobkem, čímž dochází k vyplnění hlubokých vrásek.

  Bioaktivní peptidy, v důsledku značného pokroku moderní kosmetologie, která stále více usiluje o zlepšení nebo stimulaci fyziologických, přirozených procesů v kůži. Buňky jsou díky obsahu těchto peptidů povzbuzeny, dochází k jejich rychlejšímu dělení. Výrazně se zlepší syntéza kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a dochází tak ke zpomalení chronologického - foto, stárnutí pokožky. Účinek omlazení je všetranných, dochází k viditelnému zpevnění, vyhlazení reliéfu pokožky a intenzivní koreci vrásek.

   


  Šípkový olej, působí protizánětlivě a regeneračně, účinně hydratuje a zvyšuje elasticitu pleti. Získává se z plodu červených šípků. Klinické studie prokázaly, že tento výživný olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, který poskytuje blahodárnou péči o suchou pleť. Z kosmetického hlediska šípkový olej tonizuje kožní kapiláry, má antimikrobiální účinek, odstraňuje z pokožky stopy únavy a stresu.

   

 • Aplikujte krém každé ráno a večer na dokonale vyčištěnou a tonizovanou pleť.

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

MA3 FB3
 MA3GENIX, péče o pleť 40+ 
 Anti-age, vyhlazení vrásek a regenerace ochablých kontur pleti.
WT AFRODITA
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej 
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek