MENU
1408184498_peel-off-maska-zeleni-e_aj-390x730.jpg
 • 1408184498_peel-off-maska-zeleni-e_aj-390x730.jpg

WELLNESS ALGINÁTOVÁ SLUPOVACÍ, PLEŤOVÁ MASKA peel-off zelený čaj pro normální a mastnou pleť

150 g

 Původní cena vč. DPH 910,- Kč

Alginátovám, slupovací maska PEEL OFF Zelený čaj, ma vyjímečné, osvěžující, relaxační a liftingové účinky. Je určena pro ošetření normální až mastné pleti. Rovněž je velmi vhodná pro ošetření pleti mladistvé, nebo aknózní. Maska má účinky hloubkového čištění, zbavuje pleť nežádoucího lesku, zpevňuje a osvěžuje. Na pleť působí rovněž intenzívní hydratací. 

 


Kód
3830001292312
Dostupnost
Skladem

  • Revitalizace pleti
  • Pro normální, mastnou a smíšenou pleť
 • KŘEMELINA, jedná se o minerální složku, které obsahuje záporný elektron. Tyto záporně nabité minerální ionty, jsou přitahovány k bakteriím, volným radikálům a jiným odpadním složkám, které jsou kladně nabity. Křemelina dále dodává pleti minerály (Ca, Mg, J, K, Zn, atd.) Čistí do hloubky, stimuluje krevní oběh a revitalizuje pleť.

  BÍLÁ HLÍNA, neboli jíl, čistí a detoxikuje pokožku. Je to přirozený pohlcovač (působí jako houba, odstraňuje nečistoty, toxiny, prach, oleje, odumřelé buňky), stimuluje krevní oběh a snižuje otoky kůže. Kůži mineralizuje, stimuluje regeneraci buněk a udržuje ji mladý a svěží vzhled.

  VÝTAŽEK ZELENÉHO ČAJE, má antioxidační sílu, působí protizánětlivě a má zklidňující a stahující účinek. Výtažek z heřmánku a vitamín E je silný stimulátor regenerace buněk.

 • PRŮBĚH OŠETŘENÍ

  Důkladně očistíme pleť, krk i dekolt (za pomocí produktů Afrodita Cosmetics - PROFI péče), a to pleťové mléko, podle potřeby peeling, pěnu a závěrem pleťové tonikum.

  Zajistíme vlasy (pomocí kosmetické čelenky) Masku lze aplikovat rovněž na oči (zavřené), aby byla poskytnuta péče citlivé pleti kolem očí. V případě, že by zákaznik měl problém s aplikací masky na oči, je možno použít vlhčené tampónky.

  U masky Peel off Zelený čaj lze před její aplikací ošetřit pokožku přípravkem Vita Derma Multiaktivním anti-Age Fluid a kolem očí Vita Derma Sérum na oční okolí. Pro ještě výraznější efekt, vhodné pro zralou pleť.

  30 g (přibližně: dvě vrchovaté lžíce) prášku vložíme do nádobky a zalijeme asi 90 ml pleťové vody bez alkoholu (Clean Up Camomile, CMF nebo Vitamín A). Mícháme až do získání husté, stejnorodé hmoty (mícháme asi 1 minutu).

  Ihned, jakmile máme masku rozmíchanou, začneme s aplikací masky na tvář, případně krk a dekolt (záleží na rozpočtu). Maska relativně rychle tuhne. K nanášení použijeme štěteček nebo lopatku. Optimální doba působení je 20 minut.

  Poté masku naráz vcelku odstraníme, sloupneme. Doporučujeme masku pro snadjěší odstranění aplikovat s silnější vrstvě. Ošetření zakončíme masáží, při které nanášíme výživný nebo hydratační krém, nebo zvolíme výrobek dle typu pleti, případně dle požadovaného efektu (regenerace, hydratace, omlazení, aknózní pleť atd.)

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

MA3 FB3
 MA3GENIX, péče o pleť 40+ 
 Anti-age, vyhlazení vrásek a regenerace ochablých kontur pleti.
WT AFRODITA
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej 
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek