MENU

HYDRATAČNÍ PÉČE O TĚLO, LOTION S KYSELINOU HYALURONOVOU

Vzhledem k vlivu škodlivých faktoru životního prostředí a následkem i nezdravého životního stylu, se čím dál tím častěji vyskujte problém suché až velmi dehydrované pokožky. Pleť i pokožká, která postrádá vlhkost, nevypadá pěkné a je pro člověka i nepříjemnou záležitostí. Vaše pokožka díky vysušení, stahuje, šupinatí a dochází i k jejímu loupání. Spolehlivým pomocníkem pro tento typ pokožky je nová "zbraň v podobně produktů s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, které má extrémní hydratační schopnosti. 

V účinném boji, proti suché pokožce, je AFRODITA COSMETICS HYALURON tělový lotion, který na základě obsahu patentované, 100% přírodní kyseliny hyaluronové, doplňuje "deficit" vysušené pokožky. Pravidelným používáním docílíte krásné pružnosti, pevnosti pokožky, která bude krásně hydratovaná. Lotion, můžete použít pro závěrečnou péči při procedůrách ve vašem salónu, ale rovněž můžete doporučit vašemu klientovi tento produkt na použití i doma. 

 

 

HYALURON lotion na tělo
200 ml Body lotion hyaluron, obsahuje 100% přírodní kyselinu hyaluronovou, která chrání pokožku před ztrátou vlhkosti, přes vrstvy epidermu a sl...
bez DPH:
343 Kč
s DPH:
415 Kč

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

MA3 FB3
 MA3GENIX, péče o pleť 40+ 
 Anti-age, vyhlazení vrásek a regenerace ochablých kontur pleti.
WT AFRODITA
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej 
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek