MENU

MLÉKO A MED

mleko a med

V kosmetické péči vždy mléko a med představovaly zdroj štědrého rozmazlování a hýčkání, pohody a potěšení. Produkty s tímto bohatým složením, byly používány k udržení mladého a krásného vzhledu a byly též ceněny a používány, mocnou egyptskou královnou Kleopatrou, jejíž krása uchvátila největší válečniky té doby.

Produtky z řady MILK & HONEY jsou určeny pro mléčno/medové rituály v péči o obličej a tělo. Poskytují intenzivní anti-age péči a zaručují obnovu energie ve všech fázích života. Krásná, svěží a přitom jemná vůně, hýčká nejen vaši pokožku, ale i mysl. Produkty obsahují velmi cenné aktivní a přírodní látky, jakými jsou mateří kašička, bambucké máslo, kokosové mléko a přírodní oleje. 

Produkty této řady v celé škále aktivních látek obsahují výtažek z mateří kašiky - nazývaný jako, dokonalý produkt přírody. Mateří kašička, je ve velké míře rovněž využívána v přírodním léčitelství pro svou velkou účinnost. Mocnou sílu regenerace a výživy. 

Díky své vysoké biologické hodnotě a obsahu vitamínů, minerálů a obsahem encinomu + 10 HDA (což je nejsilnější přírodní protinádorová látka) , stimuluje a regeneruje pokožku, které poskytuje podporu imunitního systému. Mateří kašička je přirozeně vyvážená a bohatá na živiny. Navzdory skutečnoti, že známe až 98% z chemického složení této látky, odborníci stále ještě nevědí, jak ji uměle vytvořit v laboratořích. 

Včelí mateří kašička 

  • podporuje imunitní systém
  • zlepšuje fyzický i psychický stav
  • poskytuje přídavnou energii

Všechny výrobky v řadě "Milk & Honey" jsou opatřeny ochrannými známkami "Salon exclusive natural", které zajišťují, že výrobky s tímto označením:

  • obsahují příroní aktivní látky
  • obsahují rostlinné emulgátory
  • NEOBSAHUJÍ Paraben, Parafin, Silikon nebo vazelínu
  • NEOBSAHUJÍ umělá barviva 

 

Zaujala vás tato řada a chtěli byste ji zařadit do programu vašeho salónu? Kontaktuje nás info@kozmetika-afrodita.cz a nechte si zaslat, podrobný manuál k proceduře MILK & HONEY.

 

 

 

MILK & HONEY Peeling s cukrem
200 g Účinně odstraňuje povrchovou část epidermu a poskytuje bohaté rozmazlování pokožky. Po použití peelingu je pokožka čistá, hladká a vláčná....
MILK & HONEY Máslo na tělo
250 ml Bambucké máslo, výtažek mateří kašičky, kokosové mléko a glycerol s lehkou a smyslnou vůní, dělají z tělového másla ideální přípravek pro...
MILK & HONEY Mléčná koupel
1000 ml Krémové složení se smyslnou vůní sladkého mléka a vanilky, přináší potěšení z báječné relaxace, podporuje vitalitu a naplňuje vás novou ...
MILK & HONEY Výživná maska
2000 ml Maska s harmonickou vanilkovou vůní obsahuje jidinečné přírodní složky, díky nimž působí jako magický elixír života a mládí. Díky vlastn...

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

MA3 FB3
 MA3GENIX, péče o pleť 40+ 
 Anti-age, vyhlazení vrásek a regenerace ochablých kontur pleti.
WT AFRODITA
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej 
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek